Добрий урожай

Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк прогнозує високу врожайність цього року

За словами урядовця, в країні зберуть близько 9,4 млн тонн овочів. “Цьогоріч матимемо високий урожай не лише зернових, а й плодово-овочевої продукції. Прогнозуємо, що буде зібрано близько 9,4 млн тонн овочів. Тож внутрішні потреби, які складають не більше 7,3 млн тонн, будуть повністю забезпечені. Що ж до цінової ситуації, то вона залишатиметься стабільною, оскільки ми активно боремося зі спекулянтами на ринку плодово-овочевої продукції”, – зазначив він.
За даними міністерства, в Україні буде зібраний високий урожай овочів “борщового набору”. Міністр наголосив, що важливо забезпечити зберігання врожаю. Близько 20% овочів ми втрачаємо під час зберігання в непристосованих приміщеннях. Тому міністерство працює над збільшенням кількості сховищ із застосуванням сучасних технологій зберігання.
“Без наявності спеціальних сховищ зберігання високих врожаїв може виявитися проблематичним. Тому, щоб робота аграріїв, які збирають такий великий обсяг плодово-овочевої продукції, не була марною, уряд допомагає розбудовувати сховища”, – сказав урядовець.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1518 / 4.34MB / SQL:{query_count}