Чкурнути за кордон

91% українських спеціалістів хочуть емігрувати

91% українських спеціалістів хочуть емігрувати

Вся причина в тому, що українську молодь не влаштовує економічна та політична ситуація в Україні. Такі дані отримали в результаті опитування, проведеного міжнародним кадровим порталом hh.ua. Виїхати за кордон хочуть не лише молоді спеціалісти, а й 30-річні фахівці. Так, найбільше українці хочуть працювати в країнах Європи, США та Канаді, інформує “Львівський портал”. 

Майже половина респондентів (48%) відповіла, що має серйозні наміри виїхати з України. 43% опитаних зізналися, що іноді розглядають можливість пошуку роботи за кордоном, і лише 4% зовсім не планують виїжджати з України. Найпопулярніші для запланованої трудової міграції є розвинуті західні країни: Європа (63%) та США / Канада (42%). Цікаво, що п`ята частина їде або планує їхати до Австралії, а 14% – в Росію. 16% опитаних відповіли, що їм не важливо, куди емігрувати, аби були хороші умови життя. 

Більшість респондентів (72%) вважає, що головна причина виїзду молоді на роботу за кордон – відсутність гарного майбутнього для себе і своєї сім`ї в Україні. 44% вказали причиною потенційної міграції низький рівень оплати праці. 41% опитаних вважає, що в Україні немає умов для повноцінної реалізації професійних якостей.

Всього в опитуванні брали  участь 5 017 респондентів, 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
17.7227 / 4.07MB / SQL:{query_count}