Вівторок, 21 липня 2009, №78(816)

Ядерне сусідство

Українські екологи скаржаться на білорусів

Генерали не ріжуть вени

Заступник начальника Департаменту із захисту нацдержавності та боротьби з тероризмом Служби безпеки України, генерал-майор Ярослав Савчин покінчив життя самогубством, порізавши собі вени. Така інформація з'явилася у газеті "Сегодня". Офіційно ж причину смерті 52-річного чиновника не розголошують.

День народження на самоті

Бійці Міністерства з надзвичайних ситуацій і Внутрішніх військ дивом знайшли 6-річного хлопчика з Сімферополя, Сашка Усеінова, що загубився в лісі у суботу ввечері. Про це повідомляє УНІАН за інформацією, наданою в прес-службі Головного управління МНС у Криму.

Тоталізатор поза законом

Іподромний тоталізатор після заборони грального бізнесу пішов у підпілля. Цими вихідними на Київському іподромі відвідувачі робили ставки, незважаючи на заборону тоталізатора.

Політики пішли – сміття залишилося

Після суботнього сходження Президента Ющенка на вершину Говерли члени громадських організації "Народний антикризовий спротив" та "Громадянська позиція" ініціювали "прибирання" гори та 19 липня зібрали там шість мішків зі сміттям.

Голодне телебачення

Журналісти Дніпропетровської ОДТРК оголосили безстрокове голодування на знак протесту проти тиску на телеканал з боку губернатора Дніпропетровщини Віктора Бондаря. Цю інформацію підтвердила генеральний директор телекомпанії Вікторія Шилова, передає "Телекритика".

Коли ім’я заважає жити

Тисячі українців змінюють імена. Хтось виправляє кумедне на звичайне, а хтось - навпаки

Робота – не вовк

Ірина Залецька

Міські обранці пішли на канікули. "Пошта" з'ясовувала, хто працював, а хто хитрував, щоб полегшити собі служіння громаді Львова

Знесіння впорядкують

Мар’яна Вербовська

Іноземні волонтери розпочали велике прибирання у парку "Знесіння". Львів'янам бракує рук?

Весілля на “Запорожцях”

У Львові встановили специфічний рекорд - створили найдовший весільний кортеж з "горбатих" "Запорожців" моделі ЗАЗ-965

Екстрим поза шляхами

Мирослава Іваник

Там, де піхота не пройде і бронепоїзд не проїде...

Мер сам собі допоможе?

Мирослава Іваник

Андрій Садовий згадав передвиборні технології, які чотири роки тому привели його до влади. Чи "клюнуть" львів'яни удруге?

На що скаржаться українці?

Чимало скарг від громадян вислуховують народні депутати України. Зокрема, під час роботи четвертої сесії Верховної Ради шостого скликання.

Зрада Біловежжя

Світлана Одинець

Станіслав Шушкєвіч, перший голова Верховної Ради незалежної Білорусі

У сім’ї не має слова “Я”

Чому далеко не кожна пара святкує разом срібне та золоте весілля, а деякі розбігаються в різні боки навіть на першому році подружнього життя

Престиж для пільговиків

Лілія Поліщук

Пільговики "забронювали" собі бюджетні місця на престижних факультетах, а всі інші стоять у величезних чергах. Такі проміжні результати спостереження за вступною кампанією, яку проводить всеукраїнська громадянська мережа "Опора". Про це повідомили в Інформаційному центрі незалежного оцінювання.

50 на 50

Росія продала Індії майже тисячу бракованих ракет

Саакашвілі: “Все пропало!”

Президент Грузії Міхаїл Саакашвілі визнав, що надії країни на приєднання до НАТО "майже поховані". Таку заяву він зробив в інтерв'ю американському часопису "The Wall Street Journal". Грузинський лідер відзначив, що плани щодо вступу до Північноатлантичного альянсу, так само, як щодо повернення Абхазії та Південної Осетії до складу Грузії, "найближчим часом нездійсненні".

Повітряний “терорист”

В англійському графстві Корнуолл на чоловіка, який здійснював пробіжку вздовж річки, напав канюк

Байден обнадіює

Учора ввечері розпочався офіційний візит другої особи Америки до Києва

«Опалення мозоку»

Ігор Гулик

Це не граматична помилка, це дотримання стилю автора слів, які стали заголовком цих нотаток. Це - симптом того, які особи уперто змагають за найвище крісло у країні, мешканці якої давно випередили провідників не тільки за рівнем освіченості, але й за мотиваціями життя.

Невтомна мандрівниця

Лаура Вімет, американська органістка, про альтернативу дискотекам і свої враження від Львова

Битва під Дубно: переможців не судять?

Непорозумінням завершився цьогорічний рок-фестиваль "Тарас Бульба", що відбувався минулими вихідними в Дубно (докладніше "Пошта" вже інформувала про захід у суботньому номері). Принаймні так стверджує незмінний останніми роками голова журі фестивалю, львівський музикант Юрій Шаріфов, який під час голосування узяв "самовідвід".

Різні боки “Лева”

Катерина Сліпченко

У Львові виник новий кінофестиваль

0.8969 / 4.25MB / SQL:{query_count}