Субота, 4 квітня 2009, №37(775)

Весняні рекрути

Цієї весни з дев'яти областей, які входять до зони відповідальності Західного оперативного командування, для проходження строкової військової служби у Збройних силах України та інших військових формуваннях планують відправити 7173 юнаків.

Підняття стягу над Ратушею

Учора, 3 квітня, з нагоди відзначення 19-ї річниці підняття Державного прапора України над Ратушею у Львові відбулася урочиста сесія Львівської міськради та підняття прапора на вежі мерії.

Пекло для свідомих

Ірина Залецька

Влада закликає створювати ОСББ  й обіцяє допомогу... лише на словах?

Талановите подружжя

Ірина Цицак

Леся Бонковська, актриса Національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької, про життєву філософію, творче та жіноче щастя

Скільки ниточці?..

"Справу Чорновола" не завершено. І фігурує у ній колишній офіцер КДБ СРСР

Дорога на Високий Замок

Пан Колодрубець відчуває жаль до тієї польської влади, що так прикро урядувала в Галичині. Найбільше претензій до них мав пан Колодрубець за те, що вони, тобто поляки, позмінювали назви вулиць у Львові.

Ракетна справа

Північна Корея почала заливати пальне у триступеневу ракету-носій "Інха-2", яка повинна вивести на орбіту штучний супутник Землі "Кванменсон-2". Заправка пальним - остан­ній етап підготовки ракети до запуску, який має відбутися найближчими днями. Точніше назвати дату складно, оскільки керівництво Північної Кореї майже не дає інформації, тож цілком можливо, що коли ви триматимете це число "Пошти" в руках, ракета вже буде в польоті.

НАТО “привітали” з ювілеєм

Саміт НАТО, присвячений 60-літтю Альянсу, розпочався з масових акцій протесту

Китайці шпигували за австралійцем

Китайські спецслужби спробували встановити кіберстеження за прем'єр-міністром Австралії Кевіном Раддом під час його візиту в Китай у серпні 2008 року, пише австралійський часопис "The Australian".

Уся наукова правда про іконостаси

Ярина Коваль

У Національному музеї у Львові презентували науковий каталог Романа Зілінка "Іконостас церкви св. Івана Богослова в Суховолі", який започатковує нову серію видавничих проектів, присвячених вивченню іконостасних комплексів України.

“Вінегрет” Краківської брами

Мирослава Іваник

Задум - ще не заклад, він потребує врахування усіх дрібничок

Не закуриш, не зап’єш...

Верховна Рада підвищила акцизні збори на тютюнові вироби, а також на деякі види алкогольної продукції та дизпаливо

Кримінальна акселерація

Ірина Цицак

За три місяці поточного року малолітні мешканці Львова вчинили 26 злочинів

Обережно, аферисти!

Сергій Білий

У кредитної спілки "Християнська злагода" з'явилися послідовники. Вони намагаються ошукати людей, які брали кредити у цій організації. Спритники називаються уповноваженими представниками "Християнської злагоди" та вимагають негайно оплатити кредит готівкою. Про це інформує прес-центр ГУ МВСУ у Львівській області. 

“Мобільне” шахрайство

Мобільний телефон - ласа наживка для українських злочинців. Крім того, що засоби зв'язку стали улюбленим об'єктом крадіїв, завдяки наївності їхніх господарів шахраї непогано збагачуються. Йдеться про так звані мобільні афери, жертвою яких може стати будь-який абонент. В часи економічної кризи шахрайство знову розцвіло і слід бути дуже уважним, аби не віддати зароблені гроші в нікуди.

Політика з умислом

Ярослав Іваночко

У Секретаріаті Президента знову заговорили про розпуск Верховної Ради.  Це причина блокування роботи парламенту фракцією Партії регіонів, яке відбувалося два дні поспіль і паралізувало роботу законодавчого органу.

Росія допоможе українським партіям

Ярослав Іваночко

Скандально відомий в Україні російський політик Константін Затулін вважає, що Росія повинна фінансово підтримати політичні сили, які виступають за розвиток відносин з Москвою.

Жінки за графіком чоловіків

Дмитро Сирота

Українські майстри вільної боротьби вдало виступають на континентальній першості, яка відбувається у Вільнюсі. Після того, як чоловіки здобули чотири нагороди, від них вирішили не відставати і жінки і в перший же день своїх змагань поповнили українську скарбничку ще трьома медалями.

Англія – Україна. Постскриптум

Дмитро Сирота

Поразка збірної України в Лондоні посіяла чимало смутку в рядах уболівальників нашої команди. Ще кілька днів цю подію будуть згадувати і аналізувати всі українські ЗМІ, тренери, гравці. Проте поганий настрій не лише у нас. Гра, яку продемонстрували родоначальники футболу, викликала чимало критики і в Англії.

Хто диктатор?

Ігор Гулик
Потішно споглядати, як конфронтуючі табори вітчизняного політикуму тицяють пальцями один в одного, звинувачуючи опонентів у прагненні цілковитої та неподільної влади.

Хто вбив шофера?

Американський письменник Раймонд Чандлер створив всесвітньо відомого персонажа, детектива Філіпа Марлоу, який на багато десятиліть пережив самого автора. Днями минуло півстоліття з дня смерті Чандлера, але постать лицаря у плащі і капелюсі, який часто попиває щось міцне і дотепно жартує, і далі популярна.

Занадто довге прощання

У своїх романах Чандлер часто змінював перспективу автора, який усе знає, на оповідача від першої особи, а це завжди робить текст значно чутливішим до нюансів стилю і відчуттів героїв.

Шукач глибин

Ярина Коваль

Григорій Шумейко, актор та режисер, про звання, прем'єрну "Бояриню" та вічну боротьбу зі собою

Пам’яті Вчителя

У Львівській музичній академії згадували Володимира Флиса

Михайло Красник – ранній і пізній

Ярина Коваль

Львівського художника Михайла Красника, чия виставка  "Абстрактні візії" відкрилася в арт-салоні "Сливка", вважають дивним чоловіком: будучи активним учасником різноманітних мистецьких подій за кордоном, презентантом держави на найповажніших бієнале та мистецьких салонах світу, він майже не виставляється у рідному місті.  Не те, щоб це було для нього принциповим моментом, але йому нецікаві дійства, не завершені активним взаємообміном думок та енергетичною віддачею.

0.9384 / 4.25MB / SQL:{query_count}